Sesli Sohbete Giremiyorum?

Değerli sesli sohbet kullanıcıları bugünkü makalemizde sizlere sesli sohbet giriş problemleri yaşamanız durumunda veya yaşayan kişilerle akalı çözüm konusunda bilgiler vermeyi amaçlıyoruz. Öncelikle sesli sohbet giremeyiş amacınız önemli eğer ki sitemizin kurallarına aykırı bir davranışta bulunduysanız sizin için söyleyebilecek pek bir şey yok fakat yinede sitemizin iletişim formundan bizlere durumla alakalı detaylı bilgi iletilerek yasaklı durumunuzun tekrar gözden geçirilmesini sağlayabilirsiniz. Fakat giriş yapamama sebebiniz teknik bir problemse bu konuda yine destek forumumuzdan durumla alakalı yardım alabileceğiniz gibi alternatif olarak şu yöntemleri deneyebilirsiniz.

Sesli Chat’e Giremeyen Kullanıcılar için Çözümler

1. İnternet Geçmişinizi temizlemeyi deneyin.

2. SpeakyChat AktiveX Kurulum dosyasını tekrar yükleyin.

3. Sitemize bağlanmanızı engelleyen her hangi bir güvenlik ayarınız veya anti virüs programınız olup olmadığını kontrol edin, varsa devre dışı bırakmayı deneyiniz.

4. Modemini kapatıp 5 – 10 sn kadar bekledikten sonra tekrar açın.

Muhtemelen bu dört seçenekle alakalı işlemleri yaparsanız sesli chat giriş ile alakalı probleminizi ortadan kaldırırsınız. Yine bu seçeneklerden modem kapatıp açma olayı sırf sesli sohbet sitemiz için değil bir çok site için sizin giriş probleminizi ortadan kaldırabilir, eğer ki sabit bir IP adresi kullanmıyorsanız Modemi her kapatıp açmanızda sizlere yeni bir IP adresi verilir ve siteden sizin IP adresinize veya Sizin Modeminizden sitenin IP Adresine herhangi bir block durumu varsa bunu da bu seçenek ile ortadan kaldırmış olursunuz. Sesli sohbet sitesinde siz değerli kullanıcılarımıza sıkıntısız bol keyif vakit geçirmenizi dileriz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir